Afgelopen zondag had onze derde groep een hele bijzondere workshop. Evert Hettema van BOGA trainingen kwam ons leren hoe je de baas over je eigen adem kunt worden en hoe je kou kunt trotseren!
Na een warming-up begonnen we met een serie ademhalingsoefeningen, gevold door een aantal yogahoudingen. Dit was al een hele belevenis, de één werd een beetje licht in zijn hoofd, de ander voelde tintelingen in zijn lijf en de ander zag kleuren in zijn hoofd. Maar iedereen kon beamen dat ze zich wel lekker ontspannen voelden. Het effect was dus duidelijk te voelen in het gehele lijf en hoofd!
Daarna was het tijd voor… HET ijsbad! Super knap dat iedereen het aan heeft gedurfd om het bad in te gaan. Iedereen was trots op zichzelf. Dit was een middag die ze de rest van hun leven bij zal blijven! Ze gingen met een spreekwoordelijke rugtas vol tools naar huis, die ze in kunnen zetten bij stressvolle momenten zoals bijvoorbeeld toetsen op school.
Ontzettend bedankt Evert Hettema!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Geef een geldig e-mailadres op.